Co nás čeká v březnu?

28.02.2023 12:59

Co nás čeká v březnu?

2.3. čtvrtek - EkoPaleta - Sluníčka

Vydáme se do naučného centra EkoPaleta. Dozvíme se zajímavosti o léčivých účincích našich bylin. Odchod z MŠ v 10:00 hod.

13.3. pondělí -  Sportovní dopoledne v ZŠ Benešovka - Ptáčata

Seznámíme se s prostředím tělocvičny  ZŠ Benešovky. Zasportujeme si. Poprosíme rodiče o batůžek s lahvičkou pití. Odchod z MŠ v 8:30 hod.

16.3. čtvrtek - knihovna Delta - Ptáčata

V rámci března - měsíce knihy, se zajdeme podívat do knihovny Delta. Seznámíme se s prostředím knihovny, nasajeme atmosféru vědění.

16.3. čtvrtek -  Sportovní dopoledne v ZŠ Benešovka - Motýlci

16.3. čtvrtek - Planetárium - Sluníčka

Navštívíme planetárium. Tamním zajímavým prostředím nás provede průvodce. Můžete se zamyslet nad otázkami ohledně vesmíru.

20.3. pondělí - Sportovní dopoledne v ZŠ Benešovka - Sluníčka

21.3. úterý - Pohádka Zajíčkova chaloupka - celá školka

Jak se žije zvířátkům v lese? Nahlédneme do nory rodinky Zajíčků. Těšíme se na pohádku hranou učitelkami ze třídy Kuřátek. Hrajeme v  9:00 hod.

21.3. úterý  - vynášení Morany

Po pohádce se celá školka vydá k řece  Chrudimce, kde se rozloučíme s paní Zimou a přivítáme očekávané Jaro zpěvem.

22.3. středa - Den otevřených dveří

Srdečně zveme všechny naše budoucí Kuřátka s rodiči. Školka otevřena od 8- 11 hod. 14:30 - 16:00hod.

23.3. čtvrtek - Sluníčka - návštěva 1. třídy ZŠ Benešovka

Půjdeme se podívat, jak to vypadá v první třídě. Odchod ze školky v 8:30hod., svačit budeme před odchodem, proto přijďte do školky včas. Děkujeme.

24.3. pátek - Cesta kolem světa - celá školka

Dozvíme se plno zajímavostí o zemích světa, najdeme země na mapě, prohlédneme si obrázky nejznámějších míst, zkusíme si pár aktivit. Program začíná v KD Dukla v 10:00 hod. Odchod z MŠ v 9:15 hod. Více informací u učitelek.

27.3. pondělí - Moudřejší ustoupí - Ekopaleta - Ptáčata

Navštívíme Ekocentrum Paleta, kde se dozvíme, jak pracovat s našimi emocemi. Naučný program s výkladem a spoustou aktivit. Odchod z MŠ v 9:30 hod.

27. 3. pondělí  - Jarní tvoření - Ptáčata

Budeme se těšit na společné setkání dětí a rodičů v 15:30 hod. Vyrobíme si s dětmi jarní překvapení, vypijeme s maminkami kávičku, popovídáme si s tatínky.

28.3. úterý - Jarní tvoření - Sluníčka

Co si pro Vás připravily paní učitelky ze třídy Sluníček? Ruce dětí nenecháme zahálet. Budeme se na všechny těšit v 15:30 hod.

30.3. čtvrtek  - Ptáčata - návštěva 1. třídy ZŠ Benešovka

30.3. čtvrtek - Jarní tvoření - Kuřátka

Budeme se těšit na čas společně strávený s celou rodinou. Vyrobíme si jarní výzdobu. Danuška s Mončou Vás budou očekávat v 15:30 hod.